Początek drugiego trymestru

Nastał już wrzesień,więc pora podsumować co działo się na blogu w sierpniu.

Muszę się przyznać, że niewiele mojej aktywności było w sierpniu. Chyba głównie przez te upały, które jeszcze do wczoraj skutecznie wprawiały w nastrój rozleniwienia. Podsumowując poprzedni miesiąc w liczba wygląda następująco:

  • Na blogu pojawiło się tylko 5 nowych postów, z których największą popularnością cieszył się artykuł psich sprawach w mieście, tuż obok znaleźli się juccies ze swoim stylem życia, zaś podium zamyka feministyczna sielanka.
  • Najwięcej gości odwiedziło skromne progi wprawoczywlewo poza Polską z Danii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
  • Najchętniej do mnie zaglądacie w niedzielę o godzinie 11:)
  • Pomimo trwających wakacji średnio zaglądało każdego dnia kilkanaście osób, co jest dla mnie motywujące, że o mnie pamiętacie i wracacie 🙂

Trochę mi szkoda, że wakacje dobiegają końca.  Nie wiem jak wam, ale mi sierpień umknął niczym zając przez pole. Udało mi się spędzić trochę czasu poza Mazowszem, przeczytać kilka książek w większości z kategorii przyjemnych czytadeł, które nie wymagają od nas przegrzania mózgu. A Wy jak spędziliście ten miesiąc?

Reklamy

3 myśli w temacie “Początek drugiego trymestru

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s