Kobieto, jesteś piękna!

Są w życiu kobiety takie chwile, kiedy czuje w sobie siłę, która sprawia, że może wszystko. Ożywia w niej ogień, co rozświetla nawet najbardziej mroczne zakamarki jej duszy, dając ciepło i radość życia. Dla każdej to może być coś innego jak np. miłość, która dodaje skrzydeł, narodziny  dziecka, kariera, zrealizowanie jakiegoś marzenia.

Czasami niestety wkrada się codzienność, która osłabią tę moc, że o niej zapominamy. Codzienne sprawy, obowiązki potrafią sprawić, że kobiecość jest zastępowana męskością, która cieszy się w obecnych czasach większym zapotrzebowaniem. Nagłówki wręcz krzyczą do pań: „Bądź silna, niezależna!”, „Wykorzystaj swój potencjał i odnieś sukces”, „Nie daj się”. A my zagubione wśród tego zamieszania zachowujemy się jak zabawki mechaniczne sterowane pilotem.

Uwierz, jesteś piękna, urzekająca i być może czasem onieśmielasz sobą zachwycających się tobą ludzi poprzez uśmiech, spojrzenie, intelekt, więc nie bój się być sobą i żyj pełnią swojej kobiecości. Tak Moje Panie, nie bójmy się emocji, które w nas drzemią i pielęgnujmy naszą naturalną kobiecość.

Reklamy

2 myśli w temacie “Kobieto, jesteś piękna!

  1. Tak bardzo było mi potrzebne przeczytać dziś coś takiego.
    Mam dość czasami tego że MUSZĘ być jakaś, bo świat tego oczekuję. Chcę być kobietą i z tego czerpać swoją siłę i tożsamość.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s